John Jon And pastell

John Jon And pastell
John Jon And pastell
John Jon And pastell
John Jon And pastell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN JON AND (1889-1941): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Jon And-19, pastell, 39x51 cm

194755

2013-09-18