Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld, skuren dekor, rygg med rotting, klädsel av plyschtyg, längd ca 125 cm

Slitage, rottingklädsel med hål

194759

2013-07-09