W Byron oljemålning

W Byron oljemålning
W Byron oljemålning
W Byron oljemålning
W Byron oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRON, W. (1860-1920): Kustvy, olja på duk, signerad W Byron, ca 51x76 cm

194768

2013-07-09