Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-07-09
194770
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, interiör, olja på duk, signerad Rick, ca 51x69 cm
Krackeleringar, dubblerad