Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, interiör, olja på duk, signerad Rick, ca 51x69 cm

Krackeleringar, dubblerad

194770

2013-07-09