Bo von Zweigbergh oljemålning

Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZWEIGBERGH, Bo von (1897-1940): Skutor vid strand, signerad och daterad Zweigbergh-33, olja på pannå, 45x54 cm

194775

2013-07-10