Paul Renee Gaugin färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

GAUGIN, Paul René (1911-76):Tuppen, signerad och daterad 1951, 313/350, färglitografi, 61x92 cm

Gulnad

194779

2013-07-10