Pavel Fleischmann oljemålning

Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLEISCHMANN, Pavel (1898-1978): "Dalälven", signerad P. Fleischmann 42, olja på pannå, 55x72 cm

194809

2013-07-10