Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Sappo", signerad i plåten 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283
194810
2013-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här