Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Sappo", signerad i plåten 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283

194810

2013-07-10