Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

18 500 SEK

6 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, barockstil, ek, valnöt samt svärtat trä, på kulfötter, höjd 228, 223x78 cm, nyckel finns

Torrsprickor, smärre fuktskador

194812

2013-07-10