Klubbat för:
18 500 SEK
6 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, barockstil, ek, valnöt samt svärtat trä, på kulfötter, höjd 228, 223x78 cm, nyckel finns
Torrsprickor, smärre fuktskador
194812
2013-07-10