Orgel 1800-talets andra hälft

Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft
Orgel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, svarvade ben, höjd 80, 105x42 cm, nyckel finns

Funktioner ej prövade, fanérskador

194828

2013-07-11