Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSKRIN, 1700-tal, i svepteknik, beslag i järn, bemålad, längd 59 cm
Nyckel saknas, skador
194831
2013-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här