Barockskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, barock, Nordeuropa, fanérat i valnöt, skurna dekorelement, dörrinsidor fanérade i lövträ, svärtade kulfötter, höjd ca 203, 196x80 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Etikettmärkt på undersidan "Baron Hamilton Boo"
Skador, renoverat och kompletterat, senare låsinredning
194838
2013-07-12