Barockskåp

Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, barock, Nordeuropa, fanérat i valnöt, skurna dekorelement, dörrinsidor fanérade i lövträ, svärtade kulfötter, höjd ca 203, 196x80 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Etikettmärkt på undersidan "Baron Hamilton Boo"

Skador, renoverat och kompletterat, senare låsinredning

194838

2013-07-12