Rudolf Pleissner hans art oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PLEISSNER, Rudolf, hans art, motiv från London, osignerad, olja på duk, 62x92, rammått 97x128 cm

Tryckskador

194842

2013-09-02