Skåp 1800-talets andra hälft

Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, med hyllinredning, fanérat i valnöt, höjd 116, 92x61 cm

Lås saknas, lös fot medföljer, sprickor, fanérskador, dekorbit saknas

194848

2013-07-12