Spelbord rokokostil

Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1900-tal, fanérat i valnöt, filtklädd skiva, höjd 76, 107x54 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

194857

2013-07-11