Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PERSSON, Ragnar (1905-1993): Porträtt av flicka, signerad R.P, olja på duk, 42x33 cm

Smärre färgbortfall

194868

2013-09-02