Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade
194871
2013-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här