Carl Wilhelmsson akvarell

Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Manshuvud, signerad C Wilhelmsson, akvarell, 35x28 cm

194884

2013-07-12