Nils Nilsson Skum blandteknik

Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad N.N. Skum 1934 års bilder, blandteknik, 25,5x32,5 cm

Gulnad

194885

2013-07-12