Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad N.N. Skum 1934 års bilder, blandteknik, 25,5x32,5 cm
Gulnad
194885
2013-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här