Martin Lindström oljemålning

Martin Lindström oljemålning
Martin Lindström oljemålning
Martin Lindström oljemålning
Martin Lindström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Martin (1894-1975): Stilleben, signerad och daterad M.Lindström 1944, olja på duk, 75x65 cm

194886

2013-07-12