Karta Polen 1700-tal
2013-07-11
194937
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARTA, Polen, Janssonius-Pitt, 1680, graverad karta, 50x52 cm
Fuktskadad, gulnad, skador