Evert Myhrman oljemålning

Evert Myhrman oljemålning
Evert Myhrman oljemålning
Evert Myhrman oljemålning
Evert Myhrman oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MYHRMAN, Evert, (1907-83): Nakenmodell, signerad Myhrman, olja på duk, 64x54 cm

Repa

194950

2013-07-11