Oljemålning med stilleben

Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstilleben, signerad S Ewert, olja på duk, 60x72 cm

194963

2013-07-11