Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WICHMAN, Harry (1916-1993): 2 st, Torgbild och folksamling, blandteknik, signerade och daterade 63 resp 68, 13x22 resp 8,5x13 cm
194964
2013-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här