Axel Olson färglitografi
Closed
2013-07-12
194984
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistisk komposition, signerad Axel Olson, 14/260, färglitografi, 26x54 cm