Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Rosa, svart och vitt, signerad och daterad Lynge-A, olja på duk, 115,5x80,5 cm
Märken, tryckmärken
194991
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här