Byst lergods
2013-07-12
194994
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYST, lergods, 1900-tal, lergods, renässanskvinna, höjd 59 cm
Smärre nagg och slitage