Adeleide Leuhusen olja

Adeleide Leuhusen olja
Adeleide Leuhusen olja
Adeleide Leuhusen olja
Adeleide Leuhusen olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEUHUSEN, Adelaide (1828-1923): Porträtt av Elise Aline Melin, signerad och daterad A. Leuhusen 1881, olja på duk, 72x60 cm

194996

2013-07-12