Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEUHUSEN, Adelaide (1828-1923): Porträtt av Elise Aline Melin, signerad och daterad A. Leuhusen 1881, olja på duk, 72x60 cm
194996
2013-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här