Rökbord Ryssland

Rökbord Ryssland
Rökbord Ryssland
Rökbord Ryssland
Rökbord Ryssland
Rökbord Ryssland
Rökbord Ryssland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, Ryssland, 1900-tal, med utensilier, 3 dlr, polykromt bemålat, höjd 62, 57x57 cm

2 utensilier fastlimmade, limrester, slitage

195002

2013-07-12