Kolonnskåp 1800-talets slut
2013-07-12
195003
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOLONNSKÅP, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, pärlkant i mässing, höjd 102, 45x30 cm
Lös listdel medföljer, fanérskador, fanérlagning