Kolonnskåp 1800-talets slut

Kolonnskåp 1800-talets slut
Kolonnskåp 1800-talets slut
Kolonnskåp 1800-talets slut
Kolonnskåp 1800-talets slut
Kolonnskåp 1800-talets slut
Kolonnskåp 1800-talets slut

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, pärlkant i mässing, höjd 102, 45x30 cm

Lös listdel medföljer, fanérskador, fanérlagning

195003

2013-07-12