Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, Einar Lynge-Ahlberg, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometriskt mönster, signerad R Sweden Lynge-Ahlberg SII., höjd 38, diameter 4,5 cm (innermått)
Bränningsspricka, rispor
195016
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här