Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGFÄLT, 1700-tal, med oljemålning och spegel, totalt mått 150x91 cm
Skador, färgbortfall
195022
2013-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här