Väggfälft 1700-tal

Väggfälft 1700-tal
Väggfälft 1700-tal
Väggfälft 1700-tal
Väggfälft 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGFÄLT, 1700-tal, med oljemålning och spegel, totalt mått 150x91 cm

Skador, färgbortfall

195022

2013-07-12