Halslås allmoge silver

Halslås allmoge silver
Halslås allmoge silver
Halslås allmoge silver
Halslås allmoge silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALSLÅS, silver, Kristianstad 1800-tal, fasetterade röda stenar, delvis förgyllt, filigranteknik

195023

2013-07-16