Margaretha Adelborg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ADELBORG Margaretha (-Lynge-Ahlberg, född 1918): Komposition med ögon, osignerad, olja på duk, 58x50 cm

Dukskador

195028

2013-09-14