Broscher spänne silver

Broscher spänne silver
Broscher spänne silver
Broscher spänne silver
Broscher spänne silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHER, 4 st, delvis silver samt förgyllda, hängande kläppar, 1800/1900-tal, SKÄRPSPÄNNE, förgyllt silver

195030

2013-07-17