Skulptur lergods

Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, lergods, 1900-tal, putti sittandes på urna, höjd 72 cm

Skador

195033

2013-07-12