Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Grönt böjande", signerad och daterad Lynge-Ahlberg atergo, olja på duk, 114x87,5 cm
Smärre krackeleringar, märken
195038
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här