Urnycklar dosor mm

Urnycklar dosor mm
Urnycklar dosor mm
Urnycklar dosor mm
Urnycklar dosor mm
Urnycklar dosor mm
Urnycklar dosor mm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNYCKEL, guld, URNYCKLAR 2 st, delvis förgyllt, 1800-tal, ÖRSLEV, TANDPETARE, silver, DOSOR, 3 st, varav två med agat

195046

2013-07-19