Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKANNA, VAS, BURK med lock, porslin, Kina, 1700/1800-tal, , kannans höjd 12, vasen 27 cm, burkens höjd 12 cm
Vas med fotnagg, Kannans lock skadat
195085
2013-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här