Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT 3 st, SKÅLAR 7 st, skål på fot, porslin, Kina, 1700-1800-tal, skålarnas diameter 10-20 cm
Skador och lagningar
195119
2013-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här