Fat och skålar Kina

Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina
Fat och skålar Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT 3 st, SKÅLAR 7 st, skål på fot, porslin, Kina, 1700-1800-tal, skålarnas diameter 10-20 cm

Skador och lagningar

195119

2013-07-14