Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -80, 138/250, färglitografi, 26x44 cm
195133
2013-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här