Uno Vallman oljemålning
2013-07-13
195135
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på duk, 32x45 cm
Smärre färgbortfall