Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HOLSTAD, Christian (USA, född 1972): Utan titel, signerad och numrerad i blyerts, 53/150, färglitografi, 18,5x12,5 cm
PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)
195141
2013-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här