Christian Holstad färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HOLSTAD, Christian (USA, född 1972): Utan titel, signerad och numrerad i blyerts, 53/150, färglitografi, 18,5x12,5 cm

PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)

195141

2013-07-13