Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JONSON, Sven (1902-81): "Natt vid havet", signerad Sven Jonsson -54, olja på duk, 22x27 cm

195142

2013-07-13