Karl Axel Pehrson oljemålning

Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Djupt in i skogen", signerad och daterad K.A. Pehrson -62, olja på duk, 27x45 cm

195144

2013-07-13