Toilettebord med bordsspegel

Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel
Toilettebord med bordsspegel

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, med BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, bordets mått höjd 87, 112x55 cm, spegelns mått höjd 60, längd 88 cm

Smärre fläckar och fanérskador