Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
TOILETTEBORD, med BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, bordets mått höjd 87, 112x55 cm, spegelns mått höjd 60, längd 88 cm
Smärre fläckar och fanérskador
195174
2013-07-13