Olivier Herdies litografier

Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier
Olivier Herdies litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): (5) Kompositioner, signerade och numrerade Olivier Herdies, signerad och daterad, litografi, bladstorlek 65x46 resp 46x65 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

195176

2013-07-13