Olivier Herdies litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERDIÈS, Olivier (1906-1993): (5) Kompositioner, signerade och numrerade Olivier Herdies, signerad och daterad, litografi, bladstorlek 65x46 resp 46x65 cm, oramade
Fläckar, hanteringsveck
195176
2013-07-13