Sablar och värjor

Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor
Sablar och värjor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABLAR, VÄRJOR, delar till, sammansatta, 17/1800-tal

Skador, kompletteringar, delar saknas

195180

2013-07-13